Hakkımızda

1954’de Manisa Salihli’de Oto-Lastik hizmeti sunan firmamız, büyüyen ve gelişen sektör dinamiklerine adapte olarak müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi başarmış ve günümüze kadar süren büyüme trendini yakalamıştır. 1975 senesinde aile şirketi haline gelen firmamız, 1983 senesinde Türkiye’nin en iyi lastik üreticisi Lassa’nın bayiliğini üstlenerek sektördeki konumunu yükseltmiştir.

Büyümeye devam eden bir değer!

Rahmi Özışık Otomotiv, Lassa bayiliği ve daha sonrasında alınan Bridgestone bayiliğiyle Türkiye’de kaliteli lastik kullanmanın önemini kavratmak amacıyla çalışmalarını sürdürmüştür. Bu kapsamda müşteri memnuniyetinin ön planda tutulmasını önceleyen şirket, 2012 yılında Bornova 3. Sanayi Sitesi´nde bulunan şubesini ve 2019 yılında, Bornova Filo Operasyon Merkezini ve 2020 yılında da 3. Sanayide bulan şubesinde Periyodik Bakım ve Mekanik hizmetini bünyesine kazandırmış, değer yaratmaya ve büyümeye devam etmiştir.

Misyonumuz

Araç sahiplerinin güvenli sürüş deneyimlerini arttırmak amacıyla kaliteli lastiklerin müşterilere sunulması, Rahmi Özışık Otomotiv tarafından benimsenen önemli misyon değerleri arasındadır. Yarım asırlık firma olmanın vermiş olduğu tecrübe, kalite ve bilinçle yola devam eden firma, insana ve çevreye faydalı çalışmalar gerçekleştirerek, değer sunan olmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Rahmi Özışık Otomotiv, sektöründe kazanmış olduğu imaj ve prestijinin gereklerine uygun hareket etmeyi, müşterilerini önceleyen hizmet anlayışını geliştirmeyi, reel büyümesini devam ettirerek, şube sayısını ve yol yardım ağını arttırmayı vizyon değerleri olarak kabul etmiştir.